Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi ponttal fölvehetnek...

Ennyi ponttal fölvehetnek egyetemre?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem 3 egyetemre, ZMNE, ELTE, BCE, védelmi igazgatási, igazságügyi igazgatási, igazgatásszervező szakokra mindössze 274 ponttal. Párom barátnője mondta hogy 360 ponttal jelentkezett tavaly ZMNE-re és nem vették föl.

Olvasgattam itt kit hány ponttal vettek fel és kicsit nagyon megijedtem. Kb mindenki 400+ indul, szóval így van esélyem szerintetek felvételre?


2011. febr. 7. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eltére esetleg tanítóképzőre.A többi kizárt.Vagy fizetősön,de ez még oda is kevés.
2011. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De ez biztos? :S Ez így nem jó..a jelentkezést meg már leadtam ezekre a szakokra +

ELTE-ÁJK munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási

BCE-KIK nemzetközi igazgatási szakokat nem írtam. Ezek sem esélyesek? Azt nem értem hogy a ponthatárok akkor miért vannak 200-on az ELTE-n ennél a két szaknál?

2011. febr. 7. 23:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezek mind fizetős, de az nekem nem gond, nekem az a lényeg hogy elvégezzem és tanulhassak.
2011. febr. 7. 23:47
 4/11 A kérdező kommentje:
-ek
2011. febr. 7. 23:47
 5/11 anonim ***** válasza:

ELTE-ÁJK munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási

igen,itt fizetősön,levelezőn ennyi a pont

a BCE-n meg nem tudom honnan szedted,hogy 200 ponttal elindul egy szak,415 a pont erre a szakra

a zmne-s szakok meg alapból fizetősök,sztem majdnem mind,ha bírja a pénztárca,akkor nem gond

2011. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, a 2 ELTE szak 200 pontos: munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási és igazságügyi igazgatási. Tehát ezekre van esélyem bejutni? Engem leges legjobban a védelmi igazgatás érdekel az az álmom hogy Zrínyire bejussak, persze ha oda nem akkor jó lesz ELTE is. Nyugtass már meg hogy van esélyem, legalább hagy aludjak jól. :D
2011. febr. 7. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Talán tanulni kellett volna, hogy több pontod legyen, és akkor most jól aludnál:)
2011. febr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a tavalyi pontok alapjan felvennenek levelezos koltsegteritesere a zrinyin: [link]

BCE-igazgatasszervezore szinten koltsegterites levelezosre: [link]

ELTE ig. igazgatasira szinten koltsegterites levelezosre: [link]


Tehat: a tavalyi pontok alapjan mindharom helyre felvennenek, de csak koltsegteritesesre es levelezosre.Allamira es nappalira viszont ezekkel a pontokkal valoban nem hiszem hogy tul nagy eselyed lennenek. Ha mindenkeppen allamira es nappalira szeretnel menni, akkor tegyel le egy jobb erettsegit (esetleg emeltet) es csinalj meg egy nyelvvizsgat, igy novelni tudod az eselyeidet.

2011. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok nappalira menni, nekem a levelezői, fizetős jó lesz csak vegyenek föl. Köszi a válaszokat!


06:36 köszönöm hogy emlékeztetsz, ez a válasz több mint hasznos volt.

2011. febr. 8. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! Jó, hogy tudod legalább, milyen irányba akarsz menni. Hátha ezután már a tanulás is jobban fog sikerülni!
2011. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!