Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Oktatási Hivatalnál hol/hogy...

Oktatási Hivatalnál hol/hogy kell jelentkezni érettségire személyesen (Budapest)? Bemegyek az irodába, de ott hova kell mennem?

Figyelt kérdés

Bocs az értetlenkedésért de ma voltam egy középsuliba, de onnan elzavartak, hogy hogy merészelek én oda menni...... Pedig még fizettem is volna az érettségiért, na mindegy, nagyon porba tiporta az önbizalmamat, szóval most értetlenkedek itt, szeretném pontosan tudni, hogy hova kell menni, kit kell keresni.

Köszi szépen!

19/L


2011. febr. 7. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor bemész, van ott porta vagy recepció, vagy nem tudom hogy hívják, az a lényeg, hogy megmondod hogy te érettségire szeretnél személyesen jelentkezni, ők pedig megmondják, hova kell menned.


De ha nagyon elveszett leszel, akár egy takarítónő is tud segíteni, ha elkapsz egyet, ne félj kérdezni.

2011. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nehéz lesz megtalálni az épületet?
2011. febr. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!