Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli felvételi farmerban?

Szóbeli felvételi farmerban?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy rohadt hülyén érezném magamat szövetnadrágban, meg szerintem más sem megy abban.

Fekete cipő, sötétfekete csőfarmer, fehér póló fehér kardigánnal. Így is jó, nem?


2011. febr. 5. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jónak jó, én viszont úgy gondolom, hogy illik felöltözni csinosan egy felvételihez. Nálunk pl az egyik srác sima fehér "maci pulcsit" húzott fel fekete ünneplős nadrághoz anno, angol felvételire, és a tanár meg is jegyezte, hogy reméli szerez egy normális pulóvert, mire legközelebb találkoznak. Ez azóta is él mindenkinek a fejében aki ott volt, tehát nem tudhatod milyen tanárhoz kerülsz, ha kifogsz egy öregebb, kicsit kevésbé modernül gondolkozó embert, akkor lehet hogy nem jó pont...
2011. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tanárok nem szeretik a farmert ilyen alkalmakkor

Ki kell öltözni és más is abba megy

Ha lány vagy szerintem szoknya

2011. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóbeli vizsga, felvételi= öltöny! Ha nem abban mész kapásból hátránnyal indulsz, mivel nem tiszteled meg a vizsgáztatót azzal, hogy normálisan felöltözz.


Fiúknak szóbelire szerintem a következő ajánlott: fekete ünneplő cipő, fekete szövetnadrág, fekete öltöny, fekete ing (az ing azért szintén fekete, mert így feltűnés nélkül le lehet spórolni a nyakkendőt).


Lányoknál tényleg ajánlott a szoknya, valamint egyetemen már nem árt, ha a csajok konszolidáltan szexik egy vizsgán (gimis felvételinél ezt azonban még nem kell erőltetni).

2011. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aha :/

Köszönöm a válaszokat.

L/14

2011. febr. 5. 21:18
 5/5 anonim válasza:
szia. régen írtad ki a kérdést, de azért válaszolok mert láttam hogy te is 14 vagy és amit írtak az nem ide vonatkozik. nekem angolból volt szóbelim, sima utcai ruhában mentem ahogy suliba is szoktam. mindenki úgy volt, a tanárok is. felvételizni is így mentem. szerintem ha majd középsuli végén érettségizel, akkor kell majd a fekete szoknya, fehér ing, esetleg matrózblúz
2011. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!