Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha németből emelt szinten...

Ha németből emelt szinten érettségizek és van felsőfokú nyelvvizsgám, akkor is elveszik a nyelvvizsgapontszám?

Figyelt kérdés

Csak mert arról hallottam, hogy így a középszintű nyelvvizsgáért nem kapsz pontot. De a felsőért sem, vagy azért igen?

Tudom, hogy nem kellene 2 kérdést egybeírnom, de mivel csak óránként 1 kérdést lehet kiírni, ezért ezt is megkérdezném: a töri, irodalom, vagy az infó érettségi nehezebb emelt szinten?


2011. febr. 5. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor is csak egyet számolnak. Vagy az emeltet, vagy a felsőfokút. De mivel mindkettőért ugyanannyi jár, mindenképp 40 pontot kapsz.
2011. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
független egymástól a kettő. mind2re kapsz plusz pontokat :)
2011. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

magyar emelt általában nem nehéz,szeretik a napjainkban élő írókat,cikkeket.

töri biztso h húzósabb,minden kis részletre rámennek,az tuti nehezebb

infóhoz sajna nem tudok hozzászólni..:)


(előző voltam)

2011. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A második baromságot mondd. Ha felsőfokúd is van, és ugyanabból a nyelvből van emelt érettségid, akkor csak egyikért kapsz pluszpontot! Minek ír aki nem ér hozzá?
2011. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!