Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért puskázik mindenki? (7....

Miért puskázik mindenki? (7. osztály)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 7.-es vagyok. Az osztályomból a 24 gyerekből maximum 4 van, akik nem puskáznak a dogáknál (én is közéjük tartozom). A többiek viszont puskát írnak, megjegyzem a doga előtt lévő órán. Olyankor nme is értik mit írnak, (gondolom) mert ugye még arra is figyelnek, hogy a tanár oda néz-e vagy sem. És akkor nem is értik, csak írják, és írják. Aztán dogán simán kiírják, és már is megvan az 5-ös. A másik változat meg persze, amikor beteszik a padba a könyvet, és órán kicsúsztatják a combjukra. A tanár persze fel sem néz, nem érdekli, nem is tűnik fel neki, hogy hallatszik, ahogy valaki lapoz. És az a legelszomorítóbb számomra, hogy utána másnak meg dicsekednek, hogy milyen jó dolgozatuk lett.
2011. febr. 4. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
A diáknak joga van puskázni! Én sem megyek el úgy suliba, hogy ha írunk, hogy nincs puskám. De itthon átnézem az anyagot, és úgy írom ki a puskát. Csak mentő mellényként van nálam, de nem mindig használom. Azért puskáznak mert könnyebb sokkal mint tanulni :)
2011. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát épp ezért puskáznak,hogy dicsekedhessenek,hogy milyen királyok ők,tanulás nélkül megvan az ötös.Csakhogy ez hosszútávon nem vezet semmire.A felvételin,később az érettségin azt nézik,mit tudsz-jobb esetben pedig nincs lehetőség puskázni (persze vannak sajnos kivételek,van aki itt is megkísérli.).Szóval fel a fejjel,ne húzd fel magad,a te igyekezeted megtérül.Én is mindig a 4 közé tartoztam,akik nem puskáztak.A 4-ből lesz is valami.Tanulj továbbra is szorgalmasan,azzal se törődj,ha valami nem sikerül.Egy esetleges négyesed többet ér,mit az ő akármelyik ötösük.
2011. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Minden dogánál??? Mert azért az egy kicsit durva. :O Am szerintem ha 1x-2x puskázik az ember az nem olyan nagy baj. Persze nyilván én azért látom így mert én is szoktam. :P De csak fizikán és kémián. És persze nem állandóan. Egyébként sok mindent ez ellen tenni nem tudsz csak örülhetsz a fejednek hogy te okosabb lesz náluk (meg nálam xD). :D
2011. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Első:Te normális vagy? Majd rájönnek ha felnőttek lesznek. És az az ő bajuk lesz.Csak úgy vesznek fel valakit valahova ha tényleg tud a fejéből mondja,de arra egyik okoska sem gondol,hogy ha vizsgáztatnak akkor a tanár nagyon figyel a puskákra.
2011. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ezt minden tanár elmondja, és nem hülyeségből: A diák csak magának tanul, nem a tanárnak. Attól, hogy ők kipuskáznak valamit attól ők azt nem tanulják meg csak nagyon kis mértékben annyit, hogy erről már hallott. Ez sehova sem elég egy munkahelyen, vagy egy főiskolán. Szóval ne szomorkodj, mert ez neked ahogy egy előttem író is fogalmazta megtérül.
2011. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

szia. =)

Én 6.-os vagyok. Az az szomorú, hogy az én osztálytársaim, már 3.-ban puskáztak, ahol olyan alapvető dolgokat kellett tanulni, hogy anélkül tényleg nem lehet élni. És most már ott tartunk, hogy annyira hülyék (már bocsánat) hogy bár akkor könnyebb volt nekik puskázni, de már most eldőlt, hogy nem lesz belőlük semmi. Az egyik lány közben rájött, hogy hülyeséget csinált, de nem bírja már bepótolni. Nagyon magol, nagyon megol, most már bánja amit csinált. De ez igazából későbbre igaz. Úgyhogy te tanulj (ahogy én is) És majd az osztálytalálkozón Dr. névvel köszönhetsz a munkanélküli osztálytársaidnak xD

2011. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Én 8.os vagyok puskázok de felvételire tanultam és jól sikerült:)

ez könnyebb mint tanulni:D Mennyi módszert sikerült csinálnom-én is tavaly kezdtem

Nem most 7. évvégén dől el az életetek számítanak a jegyek de csak egy kicsit

nem kell belehalni a tanulásba

2011. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ezen vagyok kiakadva. Meg azon hogy nagy büszkén kijelentik hogy ők semmire se szoktak tanulni. Törie múltkor ketten tanultunk az osztályból, elbeszélgettünk a tanárral így 3an többiek csak írtak, óra végén órai munkára egy + ötös :D Ennyi. :D NA ki nevet a végén?
2011. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!