Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5-öst (de legalább 4est)...

5-öst (de legalább 4est) szeretnék elérni államvizsgán. Nehéz lesz?

Figyelt kérdés

mióta az eszemet tudom, az oktatásban növesztem a hátsómat, ezért szeretném a legutolsó állomást büszkén, eredményesen lezárni. Mindig is 4-eseim voltak, egyetemi átlagom olyan 4.2 körül van.

Milyen galiba történhet, ami esetleg katasztrófába döntené az egészet? Tudom hogy nem buktatnak, de engem egy 2-3as is nagyon elkeseritene. Amúgy kétszakos bölcsész vagyok, 2O1Oben végzek, de már aggódom miatta.


2009. febr. 8. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is presztízskérdést csináltam a diploma eredményemből, hiába mondták, hogy senkit se fog érdekelni, én ugyanúgy voltam vele, mint te, 5-öst akartam. Az évek folyamán nekem is a legrosszabb 4,2-es átlag volt. Állíthatom, nem volt nagyon nehéz 5-re államvizsgázni, a szakdolim is 5-ös lett, elég könnyen meglett a kiváló minősítésű diploma. Persze aki 4-5 évig jól teljesít, ahhoz a tanárok is úgy állnak, na meg az államvizsgára nem golyózol be, hiszen valami csak maradt a fejedben, könnyű feleleveníteni a tudást.

Ami elkeserítő, hogy én is megkaptam a kiváló diplomát, a rektori dicséretet, aztána diplomaosztó után soha többé senki meg nem kérdezte, hányassal végeztem... Ha meg mégis megtudták (észrevették az oklevélben) inkább csak lesajnálóan néztek, hogy a kis hülye, feleslegesen strapálta magát... Sajnos nem nagy divat jó jegyeket szerezni. De azért mégis azt mondom, magadért megéri! Ha mást nem is érdekel, te tudni fogod, és igenis büszke lehetsz magadra! Sok sikert!

2009. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyanok a tanárok, akkor tanulhatsz akármennyit, ugyis tudnak olyat kérdezni, amire nem tudod a választ. Tapasztalat.
2009. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!