Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ünneplőbe kell menni OKTV-re?

Ünneplőbe kell menni OKTV-re?

Figyelt kérdés
2. forduló holnap, szóóval ? :)
2011. febr. 2. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Illik ünneplőbe menni, de valószínű lesznek páran akik nem abba mennek. De a többség abba van, vagy ha még nem is szoknya, blúz / öltöny, nyakkendő, akkor is valami elegánsabb ruházat. (nem farmer)
2011. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha írásbeli, akkor kényelmes ruhában, innivalóval, kajával felszerelkezve... kivéve, ha infó, mert oda nem lehet bevinni ilyesmit :(
2011. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

angol lesz, szóbeli és írásbeli is :)

első forduló itt volt a sulimban, oda nem kellett ünneplő, de ez pesten lesz gondoltam oda ki kell öltözni vagy mi..


hát nem tudom, majd felhúzok egy fekete gatyát meg valami elengánsabb felsőt a biztonság kedvéért :)

2011. febr. 2. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért legyen nálad váltócipő, mert nem lehet úgy jól versenyezni, ha az embernek fáj a lába, mert eltereli a figyelmét. Szóval a helyedben csak a szóbelire vennék fel "elegánsabb" cipőt. Sok sikert! :)
2011. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
nálunk mindenki öltönybe ment
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én kétszer voltam OKTV döntőn, és még itt sem voltak ünneplőben az emberek, csak néhányan. szóval nem kell kiöltözni, a 2. fordulóra meg pláne. sok sikert!
2011. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!