Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre lenne lehetőség?

Szerintetek erre lenne lehetőség?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, az egyik tárgyból van egy érvényes vizsgajegyem, de a tanár meghirdetett javítóvizsgát az UV-hétre is, én hülye mag felvettem, de sajnos nem sikerült, írtam neki e-mailt, amiben megkérem, hogy vegye semmisnek az utolsó vizsgámat. Ez lehetséges?
2011. febr. 2. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Feljelentkeztél rá, elmentél, megírtad, elégtelen lett. Mit venne ebben semmisnek?

2011. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, rosszabbra is lehet javítani sajnos, mindig az új jegy érvényes. Nem fognak neked kivételt tenni, mert akkor mindenkinek kéne, aki így jár (én is "javítottam" egy hármast kettesre...). Az a hallgató dolga, hogy ismerje a hallgatói követelményrendszert.


Tudod, hogy szokták mondani: a szabályok nem ismerete nem mentesít azok betartása alól.

2011. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!