Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia-Kémia felvételisek/sz...

Biológia-Kémia felvételisek/szakosok? Segítség! (Többi lent)

Figyelt kérdés

Február végén vagy március elején lesz a szóbeli felvételim bioszból, ill. kémiából. Meg van adva pár témakör, aminek az anyagát már vagy másfél hónapja gyűjtöm és dolgozom fölfelé. Ebből nem vagyok biztos a következőkben:

- Növények rendszerezése

- Állatok rendszerezése

- Gombák rendszerezése

Tehát ezekről kellene valami 14-15 éves számára érthető, átfogó vázlat. (Nekem. x))

Lehetőleg példákkal, egyszerűen, nem feltétlenül tudományosan. Akinek már volt hasonló tapasztalata, és tud ilyen weboldalt, avgy neki van ilyen jegyszete,kérem,írja meg,vagy írjon nekem e-mailt!

Köszönöm mindenkinek a normális kommenteket előre is! :-)


2011. febr. 1. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

www.tkr.hu

Regisztrálj, és írd be ezeket a kódokat:

MS-2610 ... COQE-IDDN-HUFC-ZAOW

MS-2641 ... BSAJ-VSQF-KYOB-HBAP

Ezek elég jó tankönyvek. Jó tanulást.

2011. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :-)
2011. febr. 1. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

én is felvételizek kémia-biológiából.Te melyik suliba?

realika.educatio.hu

2011. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nyiregyi Szent Imrébe. Itt nagyon jó a biosz-kémia oktatás. Te melyikben felvételizel? :-)
2011. febr. 2. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

TÁG-Debrecen

Itt is bőven a legjobb a városban:)

2011. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!