Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanár mennyire 'szúrhat...

Egy tanár mennyire 'szúrhat ki' egy diákkal? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztalatokat, véleményeket várok arról, hogy egy tanár (felsőoktatás) mennyire nehezítheti meg egy diákja előbbre jutását.


Az én történetem annyi, hogy ma súlyosan konfrontálódtam egy tanárral, aki valószínűleg jövőre tanítani fog. És mivel a tanulás jól megy, ha megbuktatna, akkor az csak 'pikkelés' miatt lehetne. Ilyen esetben mit lehet tenni? Meg lehetne állítani az ilyen tanárokat, vagy addig vehetném fel az ő tárgyát, amíg az összes alkalmam el nem fogy és meg nem szüntetik a hallgatói jogviszonyomat?


2011. jan. 31. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindenképpen kérd a független vizsgáztatókat, ha úgy gondolod, hogy nem lát szívesen a szakon.
2011. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!