Hogy lehetek zoológus?

Figyelt kérdés
tud nekem segiteni most 7-es vagyok hova kéne továbmenem tanulni hogy a végén zoológus legyek szerin tem ha pugát pál környezetvédelmi részét elvégzem azt??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. jan. 31. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán Bugát Pál, nem?

Mondjuk arról fogalmam sincs milyen iskola az.

De a zoológus főként biológiás. Tehát a biológiát kell nyomnod. Fakton vagy olyan szakközépben, ahol ez fontos.

2011. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulj sok biológiát, menjél gimnáziumba, és az se baj, ha biológia tagozatos (bár nem is muszáj).

Ezenkívül ha be akarsz jutni az egyetemre és el is akarod végezni, akkor ne hanyagold el a kémiatanulást, mert nagy szükséged lesz rá.

2011. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de igen bugát csk fére gépeltem azt nem figyeltem akkor ha felvenének ot jolene mert végülis az is kola kétrészböl áll egészégügyi és környezetvédelmi kösz
2011. febr. 1. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!