Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudom mi legyek...

Berny18 kérdése:

Segítség! Nem tudom mi legyek (? )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Humán beállítottságú. A kedvenc tantárgyaim a töri, irodalom és az idegen nyelvek. Két idegen nyelvet tanulok a sulimban: angolt és spanyolt. 4.3-as átlagom van. Egyedül a föci vitte le az átlagom, abból kaptam csak félévkor 3-ast. :/

Nem igazán tudom, hogy mit tanuljak érettségi után... Gondoltam arra, hogy tolmács legyek vagy biosz tanár. Nem tudok semmi jó szakmát. Szerintetek ?


2011. jan. 29. 22:19
 1/4 emlya ***** válasza:

Én sem. Ugyanez van velem is.

Mi legyek???

2011. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy gyerekekkel akarsz-e foglalkozni, vagy felnőttek között akarsz mozogni. Mihez van kedved?
2011. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj h fogalmam sincs :/ de nagyon félek attól h munkanélküli leszek és nem lesz egy normális munkahelyem ...
2011. jan. 29. 22:42
 4/4 emlya ***** válasza:
Szociálpedagógus????
2011. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!