Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves hogyan szerezhet...

Egy 15 éves hogyan szerezhet pénz most? Kb 10. 000ft kéne.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
pfff..........nincs 10 000 Ft-od 15 évesen....
2011. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez most miért lenne szánalmas?! honnan lenne 10ezer forintja?! amúgy, sajna nem tudok segíteni :(. nekem is ez a problémám és itt a közelben semmi lehetőség sincs pénzkeresésre egy fiatalkorúnak. nagymama-nagypapa-apa-anya kombót megcélozni, nem tudom persze, mire kell, de ha valami fontos, akkor támogatnak. én a nagymamámtól szoktam kérni, ha valami extrém fontos dologra kell (anyukámnak sok baja van, apukámat nem ismerem), és nekik se megy annyira jól, de néha szokott adni annyit, amennyi kell. próba szerencse.
2011. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok még mindig: pl. eladhatsz pár régi dolgot a teszveszen-vaterán, ami már neked biztos, hogy nem kell. ha jól tanulsz, talán korrepetálhatnál másokat, de nem hiszem, hogy erre van lehetőség nagyon :S. ez jutott még eszembe.
2011. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző, nekem se mindig van annyi pedig én 25 vagyok.

15 évesen, hát akkor függ mire kell? akkoriban engem még a szüleim támogattak (bár annyival engem se tudtak, mert csórók voltunk). Nagyi? Rokonok? Diákmunka nappal már te is dolgozhatsz vagy hétvégén pár órát.

2011. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha vidéken élsz,úgy mint én,akkor vadkacsával próbálj meg bizniszelni.Nekem bevállt.


16/F

2011. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!