Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért küld nekem csekket az...

Miért küld nekem csekket az Oktatási Hivatal?

Figyelt kérdés
Tavaly jelentkeztem továbbtanulásra, 1 valamit bejelöltem, de rá kb 2hónapon belül meg is gondoltam magam.Megjött a csekk, nem fizettem be mert így érvénytelen a jelentkezés, semmi dolguk velem, nem is foglalkoznak velem.Erre nemrég, idén!! jött ugyanez a csekk hogy nekem tartozásom van feléjük mert tavaly jelentkeztem és kész.Nem szeretném befizetni, nem is fogom, mert nem érzem jogosnak.Nem volt lehetőség lemondani, töröltetni a jelentkezést, így oldottam meg, miért fizessek amikor tul.képp semmi dolgunk egymással?Miért most küldték ezt ki?!
2011. jan. 25. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad jelezni feléjük bármilyen formában is, hogy nem akarsz jelentkezni?
2011. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Értem, hogy felháborodtál, de mégis mi a büdös francért kell három kérdést feltenni erről?

Menjél aztán olvassál be nekik, ha ennyire nem tetszik a dolog, ne minket fárassz.

2011. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:Persze!

Második:milyen három kérdés?Te ne fárassz azzal hogy nem tudsz számolni.:P Utána néztem, nem találtam hasonló kérdést.Ha már válaszolni nem tudsz értelmesen legalább ne itt pattogj annak leplezésére hogy hülye vagy.:P

2011. jan. 27. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert kb. 3 napon belül ez a 3. ilyen kérdés.
2011. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kommented színvonalából ítélve megértem , hogy ilyen 'nehéz' helyzetbe kerültél..
2011. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!