Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a fizika...

Mennyire nehéz a fizika középszintű érettségi? Van ott egyáltanán szóbeli?

Figyelt kérdés
A fizika tanár azt mondja, hogy jók a képességeim, csak lusta vagyok a tanuláshoz...
2011. jan. 24. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy régebbi feladatsort, és igen, van szóbeli.

Én is éppen a fizika-kémia érettségi között vacillálok. :)

2011. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Ez minden suliban más, de pl. ez az én sulim júniusi szóbeli fizika tételei az én tanáromtól (akinek más a tanára, annak más volt)

[link]

2011. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik az a jó képesség, amivel teljes lustaság mellett is rád ragad minden tudás, ha te ilyen vagy, akkor könnyű az érettségi. Ha nem, és győz a lustaság, akkor nehéz. Ilyen egyszerűen megy ez.


Az oh.gov.hu oldalon az érettségi --> kapcsolódó jogszabály rovatban megtalálod a vizsgaleírást és a követelményeket. De biztos vagyok benne, hogy a tanárod is szívesen elmondja, mit kell tudni az érettségin, ez a munkája.

2011. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy van szóbeli, még kísérlet is. Hát nem tudom, hiába jók a képességeid, attól még meg kell tanulni, amit meg kell.
2011. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!