Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államilag finanszírozott...

Államilag finanszírozott képzést lehet levelezőn is végezni?

Figyelt kérdés

Konkrétan az érdekelne, hogy mondjuk, ha a 3. félévben elkezdenék egy 2. szakot, az ugye ingyen lenne míg a 12 félév tart, azonban azt nem tudom, hogy ez csak nappalin, vagy levelezőn is lehet végezni..


Vagy 2 mesterszakot is lehet 1 éves csúsztatással ingyenesen végezni?


2011. jan. 23. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha saját iskoládban vennél fel még egy szakot, akkor fordulj bizalommal a TO-hoz, vagy nálunk pl a másik bizalmas a neptun felelős! Az hogy két szakot hogyan folytathatsz egyszerre államin, valami speciális hatáskör alá tartozik, nem olyan egyszerű, hogy levonnak egyszerre két félévet a 12-ből és meg van oldva...
2011. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk (NYME szombathely), lehet. én is ezt fogom. nappali matek szak, jövő szeptembertől meg mellé levelező kémia. és mindkettő állami. csak amikor az elsőn diplomázól, akkor a másodikon alapból átkerülsz fizetősre, szóval az utolsó két félévet kell majd kifizetned. jah és a támogatott féléveket se számolják duplán! legalábbis nálunk így van, mert megérdeklődtem, nem tudom te hova jársz, de valószínűleg ott is így működik.
2011. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, most már nem tudsz két szakot államin végezni, levelezőst pedig végképp nem (nem létezik ilyen, hogy állami levelezős, ott csakis költségtérítéses van) De azért kérdezz utána a TOn
2011. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!