Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biólogia bsc-t el lehet...

Biólogia bsc-t el lehet végezni két év alatt?

Figyelt kérdés

Három évet veszitettem.

-Oviba maradtam +egy évet.

-Általánosban balesett miatt nem tudtam suliba járni (és a vizsga nem sikerült)

-Nyelvi előkészitő gimi.


20 évesen fogok érettségizni, és 21 évesen kezdem az egyetemet. :( Legalább egy évet megprobálnék "vissza szerezni".


2011. jan. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A tárgyak előfeltételei miatt hiába sikerül minden tárgyad elsőre, nem tudsz rövidíteni. Általában a nehéz, buktatós szakmai tárgyak vannak úgy felépítve, hogy egymás előfeltételei, vagyis azokon kell egyesével végiglépdelned, ez határozza meg a képzési időt.
2011. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, 3-3,5 minimum,nem igen lehet megkerülni,nálunk is sokan vannak 20 fölött elsősök között,nem egyedi a jelenség :)
2011. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és pont az egyetemen akarod behozni? jó vicc.

természetesen nem lehet! a tárgyak egymásra épülnek, nem tudsz előbb felvenni egy kötelező tárgyat, mint ahányadik félévbe ki van írva.

2011. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: arról nem is beszélve, hogy 21 évesen teljesen átlagos leszel az elsősök között.
2011. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!