Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőfokú szakképzésről ez igaz?

Felsőfokú szakképzésről ez igaz?

Figyelt kérdés
szeretnék jelentkezni felsőfokú szakképzésre, de olyat olvastam, hogy formailag ugyan hasonló mint az alapképzés, csak ott kötött az órarendem, és úgyanúgy kötelező bejárni mint középiskolába. ez igaz???
2011. jan. 21. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

én elvégeztem egy felsőfokú szakképzést és olyan, mint az alapképzés ugyan úgy krediteket kell gyűjteni

a bejárás pedig kötelező vagyis ajánlott a gyakorlatokra

előadásra pedig eldönthehő

az a lényeg, hogy az aláírásod legyen meg

de ha felvesznek alapképzésre akkor inkább menj oda, én nagyon megbántam, hogy nem jelentkeztem és inkább mentem fsz-re

2011. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz. Meg emellett még elég sok különbség van.
2011. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most is felsőfokú szakképzésre járok és detto mint a gimiben. Ugyanúgy írják a hiányzásokat és a késéseket és ha nem vagy ott akkor igazolatlan vagy orvosi igazolást kell vinni.
2011. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jesszus az mekkora szar :/ miez dedó?
2011. jan. 21. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetemeken is a jobb helyeken kötelező bejárni, csak előadásokra nem. Nem értem, miért probléma ez.
2011. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem dedó, csak tudod ha már kapsz egy papírt a kezedbe, hogy értesz valamihez akkor az ne úgy legyen, hogy ott sem voltál és fingod sincs, hogy miről van szó.

Egyetemeken ugyanez a rendszer, ha lehet még szigorúbban.

Szerintem te se bíznál senkire se olyan munkát aki csak olvasgatott a témáról, de gyakorlati tapasztalata nulla.

2011. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!