Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol középszintű érettségi,20...

Angol középszintű érettségi,2011!? (lent)

Figyelt kérdés
Csak gondoltam felvenném a kapcsolatot olyanokkal, akik idén májusban érettségiznek angolból. Én előrehozottat csinálok, középszinten és egy kicsit parázok azért.. 11.es vagyok.
2011. jan. 21. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 10.-es vagyok és emelt szinten fogok előrehozottat tenni. Csak előtte osztályozóznom kell 3 évből :) a tanárom azt mondja simán menni fog. egyébként tavasszal fogok felsőfókú nyelvvizsgát is tenni. de jó lesz mert így köv. 2 évben nem kell már angolra járnom :) Meg most se, kb márciustól
2011. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én már érettségiztem, de az angol közepet tizedikes koromban raktam le

nem paráztam, mert tudtam, hogy ha rosszul sikerül nem megyek el szóbelizni és majd megyek jövőre is, de 5-ös lett és azóta már van emeltem is belőlle ami nem túl jól sikerült, mert négyes lett

szóval ne paráz, ezen már sokan túl estek

SOK SIKERT!

2011. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is előrehozottat csinálok, szintén 11-es vagyok. Szerintem nem olyan nehéz. Csináltam már középszintű nyelvvizsgát (igaz, azt hiszem 2 éve), az sokkal nehezebb volt. Én csak a levélírástól félek egy kicsit. Megoldottam pár régebbi érettségi feladatlapot is, elég jól sikerültek. Egyébként talán ez a legjobb gyakorlás, meg az angolkönyveimet is átnéztem, főleg a nyelvtani részeket.

Holnap után sok sikert!

2011. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is most megyek előrehozottra, 11.es vagyok. Készülni nem nagyon tudom mit készüljek, csinálgatom a korábbiakat, szerintem ez a legjobb gyakorlás. Igazából az eddigiek egész jól sikerültek, mégis kezdtek félni...

Sok sikert mindenkinek!

2011. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ma voltam, 12esként előrehozottan. Mit ne mondjak mocskosul k*rvára nehéz volt, pedig elsőre simán meglett a nyelvvizsgám...
2011. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!