Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most pályáztam meg először a...

Most pályáztam meg először a bursát, és nem tudom, hogy hogyan fognak értesíteni, hogy elnyertem, vagy nem? És mikor?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Most is lehet? Nem csak egyszer egy évben?
2011. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én októberben pályáztam, mivel akkor volt kiírva, és december elején már kaptuk a levelet, hogy megítélték. a most pályáztamot hogy érted? konkrétan most? vagy még ősszel, csak azóta sem kaptál értesítést róla? mert ha az első, akkor az érvénytelen pályázat tudtommal, mivel nincs meghirdetve. ha meg még ősszel adtad be, akkor igencsak utána kellene már érdeklődni!
2011. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen a most az azt takarja, hogy ami ősszel volt.

de nem kaptam semmilyen levelet, vagy valamit.

nem hiszem, hogy érvénytelen lenne a pályázatom, mert mindent leadtam amit csak kértek. de én úgy gondoltam, hogy mindenképp értesítenek, ha megkapom, ha nem? vagy nem?

2011. jan. 20. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


én az érvénytelent úgy értettem, hogy ha most adtad le. ha még az ősszel, akkor tuti érvényes volt, emiatt ne aggódj! viszont szerintem mindenképp menj be az illetékes önkormányzathoz, vagy hívd fel őket, mert a honlapon is azt írták, hogy december elejéig értesítenek az eredményekről. drukkolok, hogy megkapd, és kiderüljön, h. valami baki csúszott az értesítésbe!

2011. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegnap érdeklődtem, azt mondták, hogy megítéltek nekem, de előbb el kell kezdenem járni egyetemre, és csak utána utalnak, vagyis szeptembertől.

Én azt hittem, hogy márciustól.

Viszont majdnem hülyének néztek, hogy én milyen papírt akarok:)... elég gáz:)

2011. jan. 25. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:

áh, így már értem :) ha hallgató vagy már, akkor utalnak márciustól. ha még csak most felvételizel, akkor igen, szeptembertől - mivel ugye korántsem biztos, hogy bekerülsz! sok sikert az érettségidhez!


2. válaszoló

2011. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:D:)
2011. jan. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!