Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segitene nekem valaki, akinek...

Segitene nekem valaki, akinek van logikaja? Mert nekem nincs:D

Figyelt kérdés

6. A kertben a medence téglatest alakú. A medence aljának a méretei 12m és 5m.

Ha -öd része van megtöltve akkor 1200 hl viz van benne. Milyen mély a medence?



17. A körfűrész sugara 30 cm és kerületén összesen 80 fogazat van. Milyen messze vannak a fogak egymástól?


15. Péternek paprtányérokat és műanyag villákat kell vennie a piknikre. A tálcákat 8-as csomagolásban a villákat 12-es csomagolásban árulják. Mennyi legkevesebb csomagot kell vennie mindegyikből, ha azt akarja hogy ugyanannyi tálcája legyen, mint villája?



25. Az úszóversenyen d csapat vett részt. Minden csapatban m férfi volt és kettővel több nő, mint férfi. Melyik összefüggés fejezi ki azt, hogy hány úszó jutott ki a nemzetközi versenyre, ha tudjuk hogy a versenyzők ⅜ -a továbbjutott?



9. A répa cukortartalma 15%. Hány kg cukrot nyerünk 115 tonna cukorrépából?


2011. jan. 19. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"nem lusta avgyok,csak ig.tesztet fogunk irni és csak ma kezdtem gyakorolni"


Ebben benne van minden. Eddig lusta voltál gyakorolni, most meg parázol. Radásul gyakorlás helyett is itt lógsz. Abból, hogy mások megoldják neked, nem fogod megtanulni. Ez van.

2011. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi,már értem(:

holnap irunk dolgozatot,szoritsatok:D

2011. jan. 19. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!