Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem tanultam ki informatiku...

Ha nem tanultam ki informatikusnak elmehetek attól még egy informatikai céghez dolgozni?

Figyelt kérdés

Szóval nem fognak kiröhögni ha beállítok mindenféle olyan papír nélkül? Azt mondván, hogy nincs papírom de értek hozzá.

Az az igazság, hogy egy mezőgazdasági középiskolám van, de jól értek a számítógéphez sok tapasztalatom is van. Főiskolát most ne írjatok előbb nézzük a mostani helyzetet.

Most itt egyszerűbb munkára gondolok számítógépeket összerakni, javítani, telepítgetni, eladni, esetleg internet hálózatot építeni, beállítani.

Ennyi tudással de papírok nélkül max hova mehetnék dolgozni, mi jöhetne szóba?

19/F hamarosan érettségizek


2011. jan. 18. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el maszek számítógépszerelőnek, vagy számtech boltba eladónak/összeszerelőnek.
2011. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kisebb cégekhez, a nagyobbaknál papír nélkül nem hiszem, h szóba állnának veled. De mondjuk az sem úgy működik, h "beállítok mindenféle olyan papír nélkül". Hanem az álláskeresés ált. úgy néz ki, h írsz egy pofás önéletrajzot, ahová leírhatod az iskolai végzettség mellett, h ehhez meg ehhez is remekül értesz. Majd behívnak, és nem szabad azon csodálkozni, ha ki is próbálják a tudásodat. És majd ők eldöntik, h elég -e, vagy sem.

Tehát így látatlanban senki nem tudja megmondani neked, h el tudsz -e helyezkedni majd ilyen pozícióban.

2011. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha. Na így gondoltam én is, hogy működhet-e úgy, hogy önéletrajz és bemegyek letesztelnek egy kisebb cégnél.

Ha sikerülne egy kisebb céghez bejutnom az nagyon jó lenne.

Később meg lehet megpróbálkoznék egy főiskolával.

2011. jan. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!