Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a szakdolg...

Hogyan kezdjek neki a szakdolgozatnak?

Figyelt kérdés

Közlekedési vonalhálózat fejlesztése új csomópont bevonása a tömegközlekedésbe a témám ( nem egészen a pontos cím Győrről van szó). Széchenyis vagyok.

Végül is a téma nekem adott volt mert nagyon nehéz külső konzulenst találni aki elvállalna és ő ezt mondta.


Hogy kezdjek neki az anyaggyűjtésbe neten alig találtam valamit. Lehet nem jó helyen kerestem. Viszonylag friss adatok meg könyvekben nem igen vannak.

Belső ill. külső konzulensem is azt mondta kezdjem el gyűjteni az adatokat utána segít.

De honnan szerezzek anyagot?


Köszi


2011. jan. 18. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg maguknál a cégeknél, akik érdekeltek a közlekedési vonalhálózat fejlesztésében. Szerintem segítőkészek szoktak lenni, ha szakdolgozatokról van.
2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!