Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyáron hirdetik ki a ponthatár...

Nyáron hirdetik ki a ponthatárokat. Oké. De én honnan tudom a sajátomat?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, de ezeket mi honnan tudjuk meg? Pl. hogy hogyan számolták a pontjaimat, simán, vagy duplázva stb...
2011. jan. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom.....
2011. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 S.x. válasza:
Nálunk úgy volt (6 éve), hogy a kedvezőbb pontszámítási módszert vették figyelembe. Ez gondolom azóta sem változott. Hogy hány pontod van, azt te is kit tudod majd számolni, de ha jól tudom, mikor kiderül, hogy hova vettek fel, leírják azt is (iskolánként), hogy hány ponttól vettek fel valakit, és neked hány pontod volt az adott intézmény pontszámítási módszerei szerint.
2011. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt úgy, hogy eljutottál addig, ha már felvételizel, hogy ha máshogy nem is, a Felvi pontszámító kalkulátorával ki tudod számolni a pontjaid. Vagy ha ez nem megy, az E-felvi szintén kiírja, hogy melyik szakra hány pontod van. És igen, mindig a neked kedvezőbb módon számolnak.
2011. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!