Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinál 1 közgazdász?...

Mit csinál 1 közgazdász? Pontosan. Vagy ha valaki csak kicsit tud róla lécci irja le . Kb mennyit kap? és mijen tanulmányi átlag kell hozzá? (a fötantárgyak átlaga)

Figyelt kérdés
bocs a több kérdésér
2011. jan. 15. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mijen = milyen. Minimum ennyit tudnia kell.
2011. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pfff....hát ha nem tudsz normális váaszokat adni akkor inkább ne irj!!! nem tudom tudsz e olvasni?? azt irtam hogy elemezd a helyesirást??? NEMM na akkor meg ....enyit rolad
2011. febr. 4. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor leszel közgazdász, ha elvégezted a Közgazdaságtudományi Egyetemet. Felvételinél a matek biztosan kell. Ott a főtantárgyak: Számvitel (könyvelés) statisztika, pénzgazdálkodás, tervezés (hazai és nemzetközi) számítástechnika. Persze tanítanak ott még sok minden mást is mellette. Ha ezt elvégezted, lehetsz főkönyvelő, gazdasági igazgató, vagy éppen apeh ellenőr, vagy a KSH-nál (Központi Statisztikai Hivatal) valami főmufti. Hogy mennyit keresel, attól függ, hol találsz magadnak munkahelyet.


Menj fel az Egyetem honlapjára, nézd meg, konkrétan miből van felvételi, és hogy hány pontot kellett elérni ahhoz, hogy valaki be is jusson oda.


Én nem jutottam a szakmában ilyen magasra. A 4 éves Közgazdasági Technikum után "csak" a 3 éves Mérlegképest végeztem, azóta dolgozok a szakmában. Jó tanulást, jó munkát! (Azért a helyesírást és a szókincsedet csiszolhatod)

2011. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!