Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sokára itt a felvételi!...

Nem sokára itt a felvételi! Erre hogy tudnék gyakorolni?

Figyelt kérdés
Senki se jó mindenből, de az a baj, hogy én nagyon rossz vagyok közmondások/ szólásokból, ill. nem tudom megjegyezni a legtöbb szónak jelentését. Sok feladatsort csináltam, de biztos nem azokat rakják bele (közmondásokra gondolok). És már nem tudom, hogyan gyakorolhatnék! :(((
2011. jan. 15. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is,nem tudom a közmondásokat.Én is msot felvételizek.Nekem van 1 könyvem és abból mindig elolvasok 1 betűt és azokkal a szavakkal a szólásokat máshogy nem nagyon szerintem
2011. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, az eddigi összes feladatsor, megoldással. amúgy szerintem többet kéne olvasnod, akkor a magyar szókincsed is fejlődne (: én is most írok felvételit, én innen az oldalról gyakoroltam. közmondások nem nagyon szoktak lenni benne!

2011. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezek csak az előző éviek

nekem a magyartanárom azt mondta az nagyon estleges

egyébként előkészítőre kéne járni az segít a legtöbbet nem onnan gyakorolni magadtól mert a amit eddig nem tudtál azt azután sem fogod(ez inkább mateknál van így)

2011. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kétféle előkészítőre járok, rengeteget olvasok! :)) de mégsem megy... ://
2011. jan. 15. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
2 válaszolónak írtam én is járok 2 félére:)
2011. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!