Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne egy út Angliába, ahová...

Lenne egy út Angliába, ahová már be is fizettem előleget (200 EUR)de közben jött egy verseny..Na most mi legyen? Visszaadják vagy nem?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy romániai vagyok. Itt a tavaszi vakáció április 10.től április 20. ig tart. Ebben az időszakban lenne egy út Angliába, ahovámár be is fizettem előleget (200 EUR)... de közben jött egy verseny, ahol nagy esélyesek vagyunk a csapatommal, hogy vmilyen helyezést érjünk el,és akkor mennénk Székelyhíd környékére. Ott lenne a tanárom is, aki mellesleg nem is közömbös számomra:P Erre február és április között kerülne sor valamikor. Szívesen lemondanám Angliát, ha tudnám, hogy egyszerre van azzal másik kirándulással...csak az a probléma hogy nem tudom, bár lehet igen, mert, hogy vakáció, de az is benne van a pakliban, hogy túl sok idő telne el a verseny és a kirándulás között... és persze az is feltétel, hogy visszaadják a pénzt az Angliai út miatt... Szerintetek visszaadják? Vagy egyáltalán érdemes-e visszamondani, ha még nem biztos, hogy egyszerre lesz... de ha későbbre hagyom még biztosabb, hogy nem adják vissza... :( Ti mit tennétek?
2009. jan. 31. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan "előleg" címén szedték be, akkor nem biztos, hogy visszaadják. Ha csak a kirándulás első részlete volt, akkor esélyes.


Én azt tenném a helyedben, hogy eldönteném, hova akarok menni, és ha nem Angliába, akkor gyorsan szereznék magam helyett valakit, aki kifizeti neked a már beadott előleget. Tehát ő megy helyetted kirándulni. Az előleg kérdést elintézitek egymás között, a szervezőnek szóltok róla, hogy cseréltetek, a többi részletet már ő fizeti.

2009. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!