Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bevezették/be fogják vezetni...

Bevezették/be fogják vezetni végül is azt, hogy a felvételihez 2db emelt szintű érettségi kell? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés

Hallottam a múltkor a rádióban erről.Én már egyetemista vagyok,de szeretnék egy másik helyre is felvételizni,szóval mindenképp kell egy emelt szintű mert nincs elég pontom,de hogy kettő???Azon már elgondolkoznék.Ti mit tudtok erről?Van/Lesz ebből egyáltalán valami vagy csak megint valakinek a hülyeségét fújták fel?

Előre is köszönöm!


2011. jan. 13. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy lesz, de még nem vezették be! Viszont szerintem a régi, azaz a mostani rendszerben érettségizők számára megint kitalálnak valamit (remélhetőleg). Ugye a 2005 előtt érettségizettek is jelentkezhetnek egyetemre, pedig nekik nincsenek %-aik az érettségire, csak jegyeik, de megoldották. Remélem ezt is megoldják valahogy, mert nagyon nem lenne fair, ha valaki 40 évesen akarna egyetemre jelentkezni, és előtte jó pénzért még le is kéne érettségiznie két tárgyból, amikor már lehet hogy valami hasonlót tanult előtte egyetemen is!
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg így lesz, egyetemi tanár mondta nekem!

Tehát gyakorlatilag elég kevés esély van felsőoktatásban továbbtanulni jövő évtől.

2 emelt szint + 1 középfokú nyelvvizsga min. kell!

2011. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jan. 25. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!