Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jártál már magántanárhoz?...

Jártál már magántanárhoz? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Segített? Megérte a pénzt? Lehet nekem is matek magántanárom, csak amilyen kapzsi vagyok, sajnálom rá anyu pénzét..o.o de most kikönyörögtem a félévi matek hármast, de amúgy mindenből ötös vagy, csak ez a rohadt matematika rontja el mindig a kedvem:(
2011. jan. 12. 18:53
 1/8 anonim válasza:
Ha találsz egy jó tanárt, aki kedves, és jól magyaráz, akkor nem lesz semmi gáz. Sajnos elég sok pénzt elkérnek, de megéri. Tudod, a jövőd érdekében.. :)
2011. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem jártam magántanárhoz, kidobott pénz. Aki meg akar tanulni valamit, az egyedül is megtanulja. Középiskolában magántanár nélkül felsőfokúztam. Úgy vettem észre, hogy magántanárhoz az jár, aki meg akarja nyugtatni magát, hogy ő mindent megtesz a sikerért.
2011. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mindent megteszek a sikerért. Látszik a jegyeimen is, bár ezt írtam(;D)csak itt van a matek..
2011. jan. 12. 19:21
 4/8 anonim válasza:

Szerintem pedig megéri magántanárhoz járni.

Én középiskolában jártam néhány hónapig, mert az a tanár aki eredetileg tanított, egy kalap szart nem ért. Magyarázni egyáltalán nem tudott. Meg is lett az eredménye, mert két jegyet javultam, és tényleg megértettem az anyagot, ahelyett, hogy beseggeltem volna, és megpróbáltam volna úgy túlélni.

2011. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megéri!
2011. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, nálunk a tanár irtó rosszul magyarázott matekból, vagyis igazából nem is magyarázott, így kimaradtak az alapvető összefüggések, nekem sokat segített, hogy egy ismerős matek tanárhoz elmentem heti 1szer 1órára, és levezette nekem a típusfeladatokat, ami alapján már én is be tudtam őket gyakorolni otthon. Magyarán megéri, de csak akkor, ha tényleg odafigyelsz a tanárnál. Én mondjuk nyelvből is jártam nyelvvizsgák előtt 1-2hónapot, mert a nyelvoktatásunk is borzasztó volt:D Még annyit tennék hozzá, hogy nem muszáj feltétlen tanárhoz menni, ha van egy osztálytársad, aki nagyon vágja a tárgyat, megkérheted, hogy a problémás részeket magyarázza el neked, szerintem a legtöbben szívesen megtesznek ennyit.
2011. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Matekból jártam. Soha többet mégegyszer!
2011. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri,de csak akkor ha már senki más nem tud segíteni,se anya,se apa.Illetve én az általánosban negyedik osztálytól angolt tanulok, mellette magántanárnál oroszt.Tuti,hogy teljesen egyedül nyelvet nem lehet megtanulni,mert ha vmit félretanulsz utána azt nehezen javítod ki.Szerintem már 1 milla benne van a tanulásomba mivel első óta járok heti két órán és most nyolcadik végén lesz középfokú C vizsgám.De legalább egyetemen nem kell güriznem a nyelvizsgáért....
2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!