Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezési lapra miért...

Jelentkezési lapra miért kötelező az édesapa neve?

Figyelt kérdés
13éve elváltam lányomat 3éves kora óta jelenlegi férjemmel nevelem és most továbbtanulási lapjára azt kérik hogy az édesapa nevét tüntessük fel mint szülőt.Én nem értek eggyet ezzel mert ne ő nevelte,iskoláztatta sőt nem is igazán törődött a lányával és ezután se fog.Van valaki még ilyen helyzetben?Szerintetek ez helyes így?
2009. jan. 31. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből elvi képrdést! Ez csak egy egyszerű formanyomtatvány, amit ki kell tölteni, meg kell adni az adatokat. Attól, hogy az apja nem nevelte, feléje sem nézet több éve, biológiailag még az apja marad. Ha az intézménynek kell a neve, hát kell, ettől téged még semmilyen hátrány, előny nem fog érni.
2009. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de azt nem miért kell az ő engedélye(beleeggyezése) ahoz hogy hova megy tovább tanulni.
2009. jan. 31. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!