Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezzel kapcsolatba munka?

Ezzel kapcsolatba munka?

Figyelt kérdés

Ti milyen suliba jártok? (vagy milyet végeztetek?) és hol? Mik számítanak a legjobban abban a suliba felvételinél?Csak a 7. 8. évvégét nézik vagy a 7. fél év,évvég és a 8. fél év,évvégét is?

Érdeklődési köreim:

vadállatok,állatok,fényképezés,rajzolás,divat..


2011. jan. 11. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden iskola maga határozza meg, hogy mit néz.

8. év végit biztosan nem nézik.


Az általad írt területeken a normális iskolákba komoly felvételi van (kisképzőre gondoltam). A Budai Szakközépiskola (azt hiszem ez a neve) még érdekes lehet neked, ott van média szak. Ha nem zavarnak a kórosan antiszociális diákok, akkor lenne még egyszerű szakközép. A Rákóczi téren van egy divattal foglalkozó szakközép, de "súlyos" diákok is vannak. Gondolok arra, hogy amikor oda mentem gyakorlatra, akkor elképedtem, hogy ilyen gyerekek hogyan jutottak el a 8. osztályig. Az, hogy nem tud folyékonyan olvasni, nem ismeri a szorzótáblát, eleve meglepő. Azt viszont nem tudtam elfogadni, hogy óra alatt rúzsozza magát, hogy óra alatt felveszik a telefont, meg minden megjegyzés nélkül kisétálnak. Nem tartottam órát, csak megfigyelő voltam, de iszonyú rendet tettem volna, ha engedte volna a tanár.

2011. jan. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy abból az iskolából (Rákóczi tér) volt 2 magántanulóm, akikkel soha semmi bajom nem volt. Nem azt akartam írni, hogy a diákok olyanok, amiket leírtam, de tény, hogy VANNAK olyanok is, akiket előbb írtam. A 2 magántanulóm amúgy érettségi után egyetemre ment (egyik a képzőművészetire jutott be 2 évvel érettségi után, a másik érettségi után azonnal történelemre).
2011. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!