Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy élvezettel tanulni?

Hogy élvezettel tanulni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
sehogy.. ezt nem lehet belénk ültetni:/
2011. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Valamit kell találni, ami leköt. Vagy amitől felsőbbrendűnek érzed magad. Pl. nálam: háhá a szomszédnéni nem tudja mi az a sávelmélet, de én igen.
2011. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
ez nagyon jó
2011. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Á, szerintem nem lehet. Én élvezem, hogy olyan dolgokat tudok meg, amiket kevesen, meg egyre többrt tudok, de amikor ott kell ülni a könyv felett... hát minden mást csinálnék (sajnos csinálok is), csak tanulni ne kelljen!
2011. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nézzetek hülyének, de én (még) szeretek tanulni. Persze nem ezt, amikor 3 oldalt be kell nyalni, de van ami le tud kötni, ami érdekel. A többire meg egyszerűen oda tudok figyelni. Koncentrálj, igyál sok vizet, jegyzetelj, és néha állj fel egy kicsit, sétálgass és lehetőleg sportolj is! Ezektől állítólag könnyebb lesz tanulni, bár ha valaki alapból utál, akkor szerintem mindegy. Sok szerencsét és kitartást!
2011. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is úgy vagyok mint a második. Régen utáltam tanulni, de mióta rájöttem hogy idiótákkal vagyok körülvéve, élvezem, hogy tanulhatok és okosabb leszek jóval náluk.
2011. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megfontolok minden választ!Mégegyszer köszönöm
2011. jan. 14. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Általánosban utáltam tanulni.Tavaly bekerültem a szakközépiskolába, félévkor a 3,59-es átlagommal osztályelső voltam.Nem vagyok rá büszke, kicsit meg is viselt, mert előtte mindig 4 felett volt az átlagom:/

Jó érzés volt, hogy okos vagyok, tanulhatnak tőlem az osztálytársaim, tudok nekik segíteni.Ez hatalmas erőt adott.Év végére feltornáztam az átlagomat 4,25-re:)



Én egyébként úgy vagyok vele, hogyha értem, amit meg kell tanulni, akkor szeretek tanulni, mert könnyen megy.Ha pedig nem tudok, csak azért is tanulom, figyelek az órán, hogy megértsem és otthon gyakorlok.

15/L

2011. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!