Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehet a tanár? Mit csinál...

Mit tehet a tanár? Mit csinál az egyetlen egy jegyemel? Le tud zárni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet áll fenn, hogy holnap lenne egy fizika, illetve egy földrajz témazáró dolgozatom. A fizika tz már át menne a második félévre, azonban a föci még az első félévre tenné a hangsúlyt. Föciből van egy 100%-os, 5-ös dogám, de csak ez az egyetlen jegyem és nem lesz már időm tanulni a fizika mellet. A föci óra 3. óra és arra gondoltam, hogy nem mennék be az első 3 órára, így kimaradnék a tz-ből, utána bemennék a többi órámra, és megírhatnám a fizikát.
2011. jan. 9. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen Édesanyám leigazolná az első 3 órámat.
2011. jan. 9. 16:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jeggyel biztos nem tud lezárni a tanár. Nekem is énekből egy 5-ösöm volt és mondta a tanárnő, hogy felelnem kell, mert ha nem, akkor nem tud lezárni.
2011. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha a földrajz jegy számít ebbe a félévbe, akkor miért nem arra tanulsz??

ha meg nem tudsz készülni, írj puskát :)

1 jegyre nem tud lezárni.. az óra számának a 1,5x-re tud lezárni.. ha heti 1 van, akkor is 2 jegy kell.. ez szabály...

ha nincs meg a 2 jegy, nem zárhat le, hiába 5 és tz jegy.. attól, mert a tz duplán számít, kell még mellé egy jegy...

2011. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
teed azt énis voltam már igy
2011. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

@ha a földrajz jegy számít ebbe a félévbe, akkor miért nem arra tanulsz??


Mert a fizika év végi 5-ösre megyek! Az a cél! Inkább most legyek 3-as föciből, mint év végén fizikából 4-es

2011. jan. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!