Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak a tanulmányi átlagomat...

Csak a tanulmányi átlagomat nézik, vagy azt is, hogy megvan-e a 15 kredit?

Figyelt kérdés

Államilag támogatottan végeztem most el az egyetem első félévét, de lehet nem lesz túl jó az átlagom, de kreditek meglesznek. Félnem kell attól, hogy átraknak fizetősre, vagy ez az első féléveseket még nem érinti?

Hol tudok ennek utána nézni?


2011. jan. 9. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemed tanulmányi és vizsgaszabályzatában utána tudsz nézni.
2011. jan. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem találom :S

BME-ről lene szó, tudsz esetleg linket küldeni hozzá?

2011. jan. 9. 02:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Átsorolás mindig a tavaszi szemeszterben van, és az utolsó két szemesztert nézik. A 15 kredit egy félévre kevés lesz.
2011. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz utána, én egészen másképp emlékszem, bár én nem BME-re járok. Azt hiszem, két egymást követő szemeszter után kell min 35, 3 egymást követő félévben pedig min. 45 kredittel kell rendelkezned. Az átsorolás nem tudom mikor van, de szerintem nem 1 félév után..
2011. jan. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két félév alatt kell harmincat.
2011. jan. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! 2 félév alatt kell 30kredit és ilyenkor nem raknak át fizetősre. Ha minden felvett tantárgyadat teljesítetted akkor nem kell aggódnod, max ösztöndíjat nem kapsz, de nem tesznek át.

A támogatást alapból mindig 2 félévre kapod, tehát ha 1 kredited lenne akkor sem tennének most át.

2011. jan. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!