Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is adta már be üresen a...

Más is adta már be üresen a vizsgadolgozatot?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jól osztottam be az időmet így a mai vizsgára egy szót sem tudtam tanulni, de lemondani már nem tudtam, így nincs más lehetőségem, bemegyek és beadom üresen. Nagyon ciki? Vagy gyakori eset az egyetemen?
2011. jan. 7. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
csoporttársaimmal már előfordult. inkább bementek 5 percre, ráírták a nevüket a lapra, és beadták üresen a lapot, minthogy meg nem jelenés miatt fizessenek a következő vizsgáért... ismétlővizsga így is úgy is lehúzza kicsit az átlagot, akkor már legalább fizetned ne kelljen.
2011. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az ismétlővizsga lehúzza az átlagot..?
2011. jan. 7. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
szia, én már voltam így, nem akaródzott tanulnom, bementem ráírtam a nevemet a lapra (rajzolgattam is rá unalomból) és leadtam. De mehettem volna javítóra, de nem mentem :)
2011. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik egyetemen. Mindenhol máshogy számolják. A BME-n pl. nem, ott az előző vizsga eredményét törlik (de akkor is, ha rontottál).


Az meg rendszeres, hogy üresen adnak be dolgozatokat. Apát szoktam látni vizsgákat javítani, egy csomóan üresen adják be, vagy csak vicces szövegeket írnak rá.

2011. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is láttam már pár embert aki 5perc után beadta, csak én most nagyon aggódok mert cikinek érzem... de már nem tudok mit tenni.
2011. jan. 7. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ma voltam vizsgázni, a fél csoport lelépett az első 10 percben. :D
2011. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is adtam már be üresen a bme-n, utána meg szóbelin kaptam a lebaszást, hogy mit gondolok én. De amúgy következmény nem nagyon van, max ha ugyanahhoz a tanárhoz kerülsz és haragszik rád. De ő sem tudhatja az okát, hogy miért így adtad be, és ha megmagyarázod neki, hogy ez meg ez miatt olyan lelkiállapotban voltam, hogy képtelen voltan dolgozni akkor elhiheti, és nem feltétlen haragszik rád.
2011. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam csinálni, illetve írok rá valamit, aztán áthúzom, pedig tényleg jó átlagom van, mert következő alkalommal mindig kijavítom.
2011. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mindenkivel előfordul az ilyesmi. ilyen kamu tantárgyból, mint az eu ismeret én is csináltam már. azt hittem, abból úgyis összehozok valamit, erre azt se tudtam eszik vagy isszák azokat amiket kérdezett. :-D

persze ismétlővizsgán javítottam. semmi para nem volt belőle.

2011. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én viszont javaslom, hogy kamuzz oda valamit :) vannak tanárok akik el sem olvassák, de ha leírsz ilyen bődületes hülyeséget is akár, vagy magad próbálod megfogalmazni (én már csináltam és nem kamu tárgyból, hanem vállalat gazdaságtanból) és vagy el se olvasta, vagy nagyon közel jártam az igazsághoz.

Egyik ismerősöm leírta a hétvégéjét, és négyest kapott :)

Írj valamit a lapra, sok sok rizsa néha megment :)

2011. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!