Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett mit dolgozhatn...

Egyetem mellett mit dolgozhatnék, ha csak nagyon kevés időm van de kellene a pénz? 20L

Figyelt kérdés
Nem prostira meg bankrablóra meg ilyenekre gondolok:D
2011. jan. 2. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

maffiózás. csak néhány csomagot kell feladni vagy átvenni a postán, és elvinni az "átvételi" pontra, lebukás nélkül, nem nagy ügy...


vagy ipari kémkedés néhány helyen.


vagy csőcselék bujtogatása egyes felvonulásokon.


vagy terroristák bújtatása.


szórólaposztogatás nem jó, egyrészt mindig elfelejtenek fizetni, másrészt az egész ország televan belőlük.


most ennyi jut az eszembe, amin nem kell megerőltetned magad.

2011. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok időm, de dolgozok, mikor milyen munka van. Érdemes a lehető legtöbb diákszövetkezet honlapján regisztrálni, mert így küldenek e-mailt az aktuális munkákról. Vannak éjszakai munkák, meg 1-2 órásak is, délelőttiek, délutániak, mindenki talál olyat, ami megfelelő. Sok a hétvégi munka is.


Emellett érdemes úgy intézni a tárgyfelvételt, hogy legyen időd dolgozni. Én pl. évek óta úgy állítom össze az órarendet (a lehetőségekhez mérten persze), hogy hétfőtől szerdáig vannak csak óráim, igaz, akkor kb. reggeltől estig bent vagyok, de legalább csütörtökön-pénteken és hétvégén tudok dolgozni.

2011. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!