Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van ez az OKJ-s képzés?

Hogy van ez az OKJ-s képzés?

Figyelt kérdés
Most nappalira járok. Ha vmi OKJs cuccot akarnék csinálni, akk azt mikor lehet vagy hogy van az?
2010. dec. 28. 18:29
 1/2 anonim válasza:
ha külön akarsz OKJ-s szakmát akkor felkeresel egy olyan "iskolát" ahol lehet ilyen képesitést szerezni, persze azt tudd, hogy ez általában nem ingyenes, és persze ezek ugynevezett "gyorstalpalo"(K) ami azt jelenti, hogy nem évekbe telik mire kapsz egy szakmát hanem esetleg pár honap, én pl igy szereztem meg a testőr szakmát és az mellé "megkaptam" a vagyonőr, és biztonsági őr szakmákat is és mindez 3honap intenziv tanulással.
2010. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az OKJ-s képzések új rendszer szerint 2 évesek, vizsgázni kötelező. Előfeltétele az érettségi megléte. Érdemes nappalin végezni az OKJ-t, mert továbbra is használhatod a diákodat, meg a családit is ugyanúgy megkapod. Mindenképpen olyan szakmát válassz, ami érdekel!


A tanfolyamok 3 hónaposak (a Munkaügyi Központok indítanak általában ilyet, meg néhány oktatási stúdió is), a képzések 2 évesek az új rendszer szerint, néhány képzés még a régi rendszer szerint megy, azok 1 évesek, de azok nem olyan jók. Jobbak a 2 évesek.


Amúgy neten megtalálod a képzések listáját.

2010. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!