Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha netalántal...

Mit lehet tenni, ha netalántalán egy napra esne az ismétlő érettségim az okj-s szakmai vizsgával?

Figyelt kérdés
Mind a kettő megléte nagyon fontos lenne!
2010. dec. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyikből kérhetsz halasztást.
2010. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az írásbeli érettségik időpontja hónapokkal előre meg van adva, ahhoz kell kérni a másikat. A szóbeli több naig szokott tartani, meg kell kérni a szervező iskolát, hogy másik napra osszanak.
2010. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Az írásbeli sima ügy, mert mind a kettő központilag meghatározott és már megnéztem tuti nem esik egybe:D

A szóbelinél meg jó lenne ha tényleg lehetne kérni halasztást, hogy ne egy napon legyen:D

Egyébként ezek a szóbeli szakmai vizsgák júniusban vannak, ugye? De általában kb. hanyadikán?

2010. dec. 26. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen júniusban vannak, nekem pl. 22-23-24-én lesznek, de szerintem ezt a suli határozza meg, hogy melyik szaknak mikor.
2011. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam, hogy június vége felé lesz..... De ma kiderült, hogy jún. 6. :( Hát az emelt szintű szóbelik jún. 2-8.ig vannak. Ha netán egybeesne, melyiket lehet változtatni?
2011. márc. 9. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Okj-s vizsgánál ha jól tudom lehet.
2011. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az emelt szintű is több napig tart, próbáld megtudni az OH-tól, hogy hogyan kérheted, hogy ne arra a napra osszanak, vagy kérd az iskola segítségét.
2011. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!