Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni azt, hogy...

Hol tudom megnézni azt, hogy mi a szabály arra vonatkozólag, hogy az info. Középsz. érettségi tételek közül, melyik témából, milyen arányban választhatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ott vannak a követelmények és a vizsga leírása, benne van a válasz.

Ne keverd össze az informatikai alapismeretekkel. Az egy szakmai tárgy.

2010. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen ezzel már tisztában vagyok, nem erre gondoltam, de leírom mégegyszer érthetőbben:D

szóval van egy kis könyvem amiben benne van a 60 középszintű info tétel témakörökre felosztva (kommunikáció, számítógép felépítése, operációs rendszer stb.) valamelyiken belül csak 2 tétel van, valamelyiknél 15 is. azt írták a könyv elején, hogy mikor majd a tanárral kiválasztjuk melyik lesz a 20 tételünk, van egy szabály, hogy melyik témából milyen arányban lehet választani. ergo nem választhatom ki az összes tételt az internet témáján belül, mert az értem, a sz.gép felépítéséből meg csak 1-2-t, mert azt nem vágom annyira. és ez érdekel, hogy valahol le van-e írva, hogy milyen arányban lehet egyes témakörökből választani. remélem így már érthetőbben írtam le:D

de azért köszönöm a választ:)

2010. dec. 26. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre is benne van a válasz, olvasd el még egyszer.

Az is kiderül belőle, hogy teljes félreértésben vagy annak a könyvnek a szerzőjével együtt, akit szívesen megkérdeznék róla, hogy miért ír hülyeségeket.

A tételeket nem választhatod ki sem a tanárral együtt, sem nélküle. Ez nem a te feladatod. A tételeket a TANÁR választja ki, és ha szabályosan jár el, akkor titokban tartja a szóbeli vizsga kezdetéig -- csak a témaköröket hozhatja nyilvánosságra, a tételek elvileg titkosak. Neked a témakörökből kell felkészülnöd, és a kihúzott tétel alapján kidolgoznod (legalább 30 perced van rá) a tételt, vagyis eldönteni, mi tartozik a tételhez. De lehetnek benne hívószavak segítségül.

Higgyél nekem, érettségiztetek informatikából.

2010. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!