Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet íratkozni 5 éves...

Át lehet íratkozni 5 éves gimirőől 4 évesre?

Figyelt kérdés
vagyis ugy gondolom hogy kijárom még a mostani sulimban a 9et és utána át íratkozok egy 4 éves gimi első évére..lehet ilyet csinálni?:/
2010. dec. 26. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet; ha jók az eredményeid szívesen átvesznek az iskolák!
2010. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az ugy nem gááz..hogy ujra elsős leszek?vagyis háát hogy ugye a nyolcadikosok is jelentkeznek oda...vagy csak akkor vesznek fel ha nincs elég ember?
2010. dec. 26. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne.
2010. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mások év közben csinálják, őket sem küldik el a francba, hanem a 38 gyerek mellé odatesznek még egyet.
2010. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Át lehet, csak így nincs sok értelme mert ha mész, akkor is 4 évet kell még elvégezned, úgy mintha maradnál.
2010. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt ő is tudja, írta is; nyilván más okok miatt van ez a helyzet.
2010. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom h 4évet kell járnom mintha ott maradnék..csak nem szeretem a sulit meg a tanárokat..meg nem szeretek minden nap buszozni.:/ föként ezek az okok miatt döntöttem az iskola váltás mellet.
2010. dec. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!