Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kesz vizsga, mennyi időn belül?

Kesz vizsga, mennyi időn belül?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy ha jártam tanfolyamra,és voltam már elméleti vizsgán (példának okáért 2010 februárjában),de az nem sikerült,mennyi időm van még megcsinálni az elméletet?Ha pl. 2 év múlva megyek (2012 február) akkor még rendesen,felár befizetése nélkül megcsinálhatom anélkül h. ujra tanfolyamra kellene járnom?Mennyi a max. év?

Azt tudom hogy ha megvan a Kresz akkor 2 év van megcsinálni a rutint.De a Kresz-re is van ilyen határozat?

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 22. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell újra járni tanfolyásra... Én például egyetlen tanfolyami órán nem vettem részt. Mondjuk meghúztak párszor Kreszből, de hát na:D Az nem a tanfolyás hiánya miatt volt, hanem mert leszartam az egészet és azt hittem kútfőből menni fog. Aztán mikor normálisan rákészültem a cd-vel akkor sikerült is.

Én úgy gondolom, hogy amíg nem kezdted el az egészet addig nincs ilyen két éves bizgentyű. Pláne azért gondolom ezt, mert én úgy emlékszem, hogy ez a két éves korlát arra vonatkozott, hogy a Kresz letétele után két évvel meg kell lennie a jogsinak KÜLÖNBEN újra kell tenni vagy elévül vagy mitomén mi lesz vele.

De szerintem miután befizetted a pénzt akkor már tök8 nekik, hogy mikor is kezded el abszolválni a vizsgákat...

2010. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2010. dec. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!