Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet honnan lehet szerezni?

Ilyet honnan lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Szociális ösztöndíjról van szó. Első félévre megkaptam, de a2. félévre másfajta munkáltatói igazolás kell.

"a) munkavállaló:

Az utolsó három hónap munkabér jövedelem átlagát havi összegszerűen, nettó módon

kiszámítva, magyar Forintban (HUF) kifejezve, arab (nem római) egész számmal (amely

kizárólagosan arab egész szám karaktereket tartalmaz, és nem tartalmaz sem pont, vessző,

pontosvessző karaktert, sem ezres mértékű elválasztó szóközt) kell megjelölni."


Na most, amit első félévben feltöltöttünk, a könyvelő által kiállított munkáltatói igazolásban a nettó bér úgy szerepel, hogy 75,282 Ft , azaz nem jó, mert ott az a ,.

Szerintem hihetetlenül szánalmas, hogy ha már ott a vessző, vagy szóköz, akkor már a hökös emberkék képtelenek leolvasni a nettó bért. (de ez csak az én véleményem)

A kérdés főleg az, hogy honnan lehet olyan munkáltatóit szerezni, aminek a nettó összegénél nincs semmi, csak egybe a szám? Mi nem állíthatunk be a könyvelőhöz, hogy ne rakjál már légyszi pontot se, meg vesszőt se, ja meg szóközt se, mert az egyetem nem fogadja el.... (nem veszik jó néven, így is van néha velük gond)


2010. dec. 22. 12:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!