Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két emelt az egyetemekhez...

Két emelt az egyetemekhez 2012-től?

Figyelt kérdés
Aki nem 2011-ben, hanem 2012-ben akarja kezdeni az egyetemet, annak már két emelt érettségit kell majd csinálnia? Nem véleményt várok, nem azt hogy "egyem durvább mint 2 emelt", hanem a kérdésre szeretnék választ kapni.
2010. dec. 17. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, azokból kell kötelezően emeltet tenni, amelyek a felvételi tantárgyaid. Ez általában kettő, úgyhogy igen, kettőből kell majd emeltet írni...
2010. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2012-ben fogok érettségizni, de nekünk - elvileg - nem, szavazták ezt meg. A 2013-ban érettségizők viszont nagy eséllyel számíthatnak reá.
2010. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt, még csak tervezet. Bár valószínűleg igen, be fogják vezetni. És nyilván az a cél, hogy minél előbb, tehát akár már 2012-ben.


DE!

Aki ma egy "jobb" egyetemre be akar jutni, oda már most is emelt szintű érettségi szükségeltetik, különben esély sincs bejutni, szóval ez nem olyan hű de nagy dolog. (szerintem)

2010. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz előző!


Nagyrészt a divatszakokon kell sok pont.

2010. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sem igaz. A szak minősége nem nagyon van összefüggésben a ponthatárral.
2010. dec. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!