Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen más munka van, mint az...

Milyen más munka van, mint az egyességügyi, (egyetemen képzet) mérnöki és a szakmunkán kívül, amivel jó pénzért ellehet helyezkedni nyugaton?

Figyelt kérdés

egyességügyi: tudjuk, az orvostól a szakápolón át, az egyszerű nővérkéig mindent keresek.

egyetemen képzet mérnöki: Úgy tudom hogy más csak ez kereset a műszaki értelmiségéből.

szakképzetség: és rengeteg szakmunka van, ami szintén kereset.


2010. dec. 17. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Neked valami kétkezi munkát ajánlok, ilyen helyesírással ugyanis egykettőre repülsz az egyetemről.
2010. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diszlexiás vagy? Vagy mi az, hogy egyességügyi (a többi durva helyesírási problémát nem is említve..)
2010. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Pontosítok: Diszgráfiás vagy?
2010. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy nem írok ilyen pontatlanul. Figyelmetlen voltam és a helyesírás javító rosszul javított többször, és én azokat a szavakat átmásolva még meg is dupláztam. Mentségemre legyen mondva, elalvás előtt hunyorogva nézve a monitort tettem fel a kérdést. Egész éjszaka fönt voltam, mert az éjszaka kiolvastam a bátyám egyik egyetemi tankönyvét. Aztán gépeztem egy órát és akkor tettem fel a kérdést. Amúgy az egészségügyet hibajavító nélkül is le tudom írni a szóelemzés alapján. Csak a buta World egy ott felejtet szóköz miatt, erre a butaságra javította. De azt tudom, hogy nem fogok szép esszéket, tanulmányokat írni. Tehát a bölcsészkar bár milyen könnyű anyaggal kecsegtet is, ki van lőve.


Nem hiszem hogy négyes feletti átlaggal és 134 IQ-val. A kétkezi munka volna nekem való? És a bátyám most fog mesterképzésre járni az ELTE-n történelemből. De nem hogy nehezek lennének a könyvei számomra inkább túl könnyűek. Reáltantárgyakból ritka a négyes jegy nálam. Matek, fizika kémia és biológia mind ötös. Töténelemből, művészettörténetből jóval többet tudok, mint az anyag.


Rosszul pontosítottál egy tévhitből adódóan. Diszlexiás vagyok, és felmentésem is van. Bár az olvasási nehézséget kamaszként kinőttem, hál istennek. A helyesírásom harminc szépirodalmi regény elolvasása után sem javult. Tehát ezt a tünetet nem nőttem ki.


Miből gondolod, Díszgráfiás vagyok? Hisz még soha nem ís láttad, a kézírásomat? Honnan gondolod tévesen, hogy rossz az írásképem. Amúgy elég szép betűkel írok helytelenül.


[link]

[link]

2010. dec. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!