Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezebb a mérlegképes könyvel...

Nehezebb a mérlegképes könyvelő tanfolyamon a matek mint az analízis egy mérnök szakon fősulin?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :)
2010. dec. 16. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

dehogy. a közgázosok csak addig sírnak a matekjuk miatt, míg be nem néznek a mérnökökhöz...

de mondok egy még furcsábbat: matek szakon is könnyebb az analizis, mint mérnökin. először vegyészmérnökire jártam, de átjöttem matek szakra és ami ott egy félév volt, azt itt matekon most két félév alatt csináljuk végig. igaz részletesebben, meg nem engedik át kettesekkel könnyedén az embereket, de akkor is érthetőbb sokkal.

2010. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Nos közgázon 1 félév alatt lenyomják az analízist, ott, ahova én járok 2 félév alatt (mérnöki). De amit a közgazdászok nyomnak, fele olyan "bő" sincs, mint amit a mérnökök, ezt tudom. De mérlegképes könyvelőről volt szó, nos kétlem, hogy ott nehezebb lenne a matek, mint a mérnökin.
2010. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!