Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvin való jelentkezés....

Felvin való jelentkezés. Mikor, hol és hogyan kell magam hitelesíteni? ÉS hol lehet majd feltölteni az adatokat?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért, de még senki nem tájékoztatott ebben az ügyben, és lassan január...
2010. dec. 16. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudod! Február 15 a határidő

Regizz be a e-felvire és ott le lesz minden írva!

2010. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már regisztráltam a felvi.hu-n, de még semmi érdemleges információt nem találtam konkrétan h mikor mi :S
2010. dec. 16. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ja, ez éppen csak a főoldalon virít, ku rva nehéz kiszúrni.

[link]

2010. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Képzeld, ezt már olvastam és nem is erre gondoltam, tudom a dátumokat is, de h mikortól jelenik meg egy olyan h úrlap kitöltése pl mikor bejelentkezek azt nem tudom és ott sem írják
2010. dec. 16. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb lenne papíron beadni, megveszed, kitöltöd, csatolod amit kell és jónapot, nem az efelvivel kell szarakodni, ami főműsoridőben remekül meg tud halni...
2010. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem pont h mki azt mondja h a postai nem megbízható:) és az elektronikusnál nem lehet hibázni ugyebár.A dokumentumokat lehet postán küldeném el.
2010. dec. 16. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ostoba légyszíves, az efelvi előtt szerinted hogy jelentkeztek az emberek? Feladod ajánlottan és másnapra odaér... Aki meg azt állítja, hogy nem megbízható, az hülye mint a seggem...
2010. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss, de válogasd meg a szavaidat! -.-

Mellesleg a hibázási lehetőség a felvin 0, míg levélben nem, és biztos nem passzióból mondják, h elektronikusan ajánlják.

Különben meg ahova szeretnék menni suliba, nyílt napon is az elektronikust ajánlottak, szóval téma lezárva:) Nem azt kérdeztem amúgy sem h melyik a jobb:) már megvan h melyik

2010. dec. 16. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Feladod tv-vel -
2015. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!