Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szakács? (több...

Hogyan lehetek szakács? (több lent)

Figyelt kérdés

14éves vagyok, jelenleg egy gimnáziumba járok annak is a 0. évfolyamán(nyelvi évfolyam).

Eldöntöttem, hogy szakács szeretnék lenni, de nemtudom, hogy hogyan tovább merre?

Nemlátom át a dolgokat, hogy most elkellene menni egyből valahová, vagy csak érettségi után, de akkor merre?

Szinvonalasabb suliba szeretnék járni, Baranya megyében nemtudom milyen szinvonalasak az ilyen iskolák.

Szóval nagyon megköszönném ha egy útvonalat leírnátok nekem!

Köszönöm!:)


2010. dec. 15. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld végig ezt a nyelvszakos iskolát. És utána menj el külföldre tanulni, ott ugyanis sokkal színvonalasabb szakács iskolák vannak, és könnyebb vele elhelyezkedni, mind itthon, mind pedig külföldön. Egyáltalán nem biztos, hogy az leszel, amit 14 évesen eldöntöttél. Én is így voltam szakács akartam lenni, szintén nyelvi osztályba jártam, aztán most nagyon nem ezzel foglalkozom. A főzés megmaradt hobbinak.
2010. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. A kassza nem engedi meg, hogy küldöldön tudjak tanulni.

2. Eléggé elhivatott vagyok.

3. Még mindíg nemtudom, hogy egyátalán milyen suliba is kéne jelentkezni, középiskola utána..

PLz a kérdésre válaszoljatok!

2010. dec. 15. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szakközépiskola/szakképző Magyarországon. De én akkor is maradnék a gimiben.
2010. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs az kimaradt, hogy pontosan: vendéglátóipari és kereskedelmi szakközép Pécsett, van is szakács tagozat, ha jól emlékeszem.
2010. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

na figyelj te kis gelesztáás... most verd ki a fejedből a szakácsatot, én itt basztam el az egésszet.. én is a te korod b azaz kb 14 évesen nagy illúzioim voltak a zsakácsattal kapcsoaltba 5 éves szakiskolába mentem el abból 4 et csinálltam meg vagyis 3.5 et, de a léyneg sulit is váltottam, meg voltam pizzázos helyen, voltam panzioba, meg sima pizzériábam grill helyen DE OTT HAGYTAM A PICSÁBA MINDENT mert egy FOOS az egész szakma az amberek k*csögök, a főbnökök szintugy ninisc szabadidőd és ZSUVÁS munka naon jah kb 3 évet meloztam konyhán

de elég is volt és bántam h inkább nem mentem el éretségire, erre 18 évesen jöttem rá, és azota elmentem esti képzésre ( éretségi ), és ott vootlam ( 9-10 )- és most szerencsére átvettek nappali tagozatra 11 es vagyok közel 20 évesen ÉS KIBA*SZOTTUL BÁNOM H NEM ÉRETSÉGIRE MENTEM EGYBŐL AZ ELEJÉTŐL, mert akkor már talán össze is jött volna amit szeretnék AMIRE 18 évesen döbbentem rá............... szal a léyne maradj a pi*csádon és verd ki a fejedből ezt a szakásc szarságot ..

2011. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

thx xD

Szerintem a suli szinvonala a nagyon nem mind1...

2011. jan. 15. 22:49
 7/8 anonim válasza:
eleőző vok a sulival nem si volt gond, vagyis ott is köcsögök voltak, de voltam 2 megyei suliba ( nógrád megye , és pest ) és mindenhol köcs ögök a vendéglátosokkal az a léyneg h verd ki a fejedből és éretséizz le....
2011. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Mondjuk ilyen helyesírással gondolom valami alacsonyabb szinvonalú iskolát végeztél. Véleményem szerint, ha valaki a Gundelben végez, kb. 100%, hogy lesz munkája. Méghozzá minőségi helyen.
2011. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!