Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz az éretségi? , (lent)

Nehéz az éretségi? , (lent)

Figyelt kérdés

Üdv


Lenne 1-2 kérdésem.


Akarok éretségizni biológia kémia fizikából.


Emelt szinten biológiából az nehéz?


Mert orvsnak akarnák menni és biológiából emelt szintet akarok.


(mennyire nehéz?)


A fizika kémiából alapot.


Biológiából 4 vagyok menni fog az éretségi 90%ra?


2010. dec. 14. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint mihez képest nehéz? Nem ismerjük a képességeidet.

Egyébként az orvosinál fényévekkel könnyebb. Szóval ha nem sikerül, nyugtasson a tudat, hogy az orvosi sem sikerült volna.

2010. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

éretségi? akarnák?


Nem nehéz, de ne gyere orvosnak légyszi!!

2010. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 helyesírási hibát találtam a kérdésedben. Kíméld meg az embereket és inkább ne menj orvosira.
2010. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. dec. 14. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az egyetemnél fényévekkel elmarad ez ziher. Az érettségi elég könnyű. Csak rendesen kell készülnöd rá. Egyébként ha orvosnak mész tényleg ezek nagyon fontosak, mert sok könnyítés az egyetemen, hogy ezeket már tudod.


Egy tanácsom van, hogy ne jelölj be másodiknak biológia alapszakot!!!!!!!!!!!!!!!, mert én biosz szakra járok és állandóan hallgatnom kell hogy "én orvosira akartam menni de jövőre majd oda megyek mert ez a szak elég szar ahhoz képest"


Szóval ha orvosira akarsz menni tanulj tanulj tanulj!!

Sok sikert:)

2010. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges mind a három tárgyból érettségizned. Elég kettő. Javaslom a biológiát és a kémiát.

Ha négyes vagy biológiából, akkor igen csak sokat kellene tanulnod egy 90%-os emelthez.

Egyik sem vészesen nehéz, ha az embernek van hozzá érzéke és szorgalma.


Viszont:

Tényleg nagyon rossz olvasni az írásod. Persze a magyar jegyed nem sokat fog számítani a felvételinél, de szerintem alap elvárás egy orvostól (és nem csak orvostól, hanem az összes értelmiségi embertől), hogy tudjon helyesen írni és beszélni.

Szóval ha nem vagy diszlexiás vagy diszgráfiás, akkor szedd össze magad!!!

2010. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy diszgráfiás vagyok:(
2010. dec. 16. 11:19
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen felesleges mind a három tárgyból érettségizned.


??

de nem mind a 3 ból kell?

2010. dec. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!