Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így nem lesz érettségi?

Így nem lesz érettségi?

Figyelt kérdés

7-8.osztályban nem érdekelt a fizika.

De most ez lett a kedvenc tantárgyam.

Lehet még ebből érettségi, vagy már nem?:(


2010. dec. 10. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
hogyne lehetne én kilencedikbe kettes voltam kémiából most végzős vagyok és emelten fogokk belőle érettségizni szóval ennyi
2010. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Hogy a fenébe ne lehetne... Mikor jöttök már rá, hogy az általános egy vicc, sehova soha nem számít?

Meg a követelményrendszerrel se árt tisztában lenni, érettségit abbóla tárgyból tehetsz, amit legalább 2 évig tanultál gimiben.

2010. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
22.56! A követelményrendszerrel se árt tisztában lenni, ez bizony így van, sajnos pont te vagy az, aki nincs tisztában és téveszméket hirdetsz.
2010. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát az általános tényleg "vicc", de amikor még általánosba járták, meg én is, akkor nem tartottuk annyira viccesnek. Az akkori képességeink határait elérte az általános iskolás szint is. Pont ugyanaz az eset, mint mikor az egyetemista mondja a középiskolásra azt, hogy jajj de laza neki, pedig középiskolában ezt az is máshogy gondolta, aki most egyetemre jár. Én is egyetemre járok, és engem is "kabbeafa.szom" érzéssel tölt el a középiskolások "nyafija", de attól még középiskolában én is ugyanúgy viszonyultam a dolgokhoz, mint a "nyafizók".
2010. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk nem ártana elárulnod, most hányadikos vagy. Nem mindegy, hogy 9. vagy 12.

23:35-nek meg teljesen igaza van, az előző öngólt rúgott. Ezt a 2 éves dolgot ideje lenne már elfelejteni, milliószor leírtuk.

2010. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokszor a tanáron múlik, mennyire szeretteti meg veled, szóval lehet.
2011. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az idő még előtted áll:D

[link]

2011. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát igen minden csajágóröcsögei általánost el lehet végezni, arra senki sehol nem lesz kiváncsi

akkor most ha én olyan erős 4 vagyok fizikából jövőre érettségizhetnék emelten ??? én is tudom azokat a dolgokat amiket kell tudni emelten csak nem tudok olyan frankón gyorsan 2 mp alatt mindent kiszámolni,,és ez az a mi k.vára idegesít

2011. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!