Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megmondanátok, hogy mi lesz a...

Megmondanátok, hogy mi lesz a biológia 8. témazáróba, a mozaik kiadótól? A többi lent.

Figyelt kérdés
Lebetegedtem sajnos így már 3 párja nem voltam iskolába. Hétfőn BIOLÓGIA TÉMAZÁRÓT írunk a TESTÜNK FELÉPÍTÉSÉBŐL, BŐRBŐL, ÉS A MOZGÁS SZERVRENDSZERÉBŐL.
2010. dec. 10. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is beteg vagyok:D

csak nálunk mindig elmondja a feladatokat mindet éppen csak a témazárót nem adja ide!Ja amúgy a munkafüzet feladataiból szokott lenni

2010. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Előveszed a könyvet és megtanulod az adott anyagrészt. Nyilván nem fog olyat kérdezni, ami nincs benne. Hétfőig még van 3 napod, annyi idő alatt simán meg lehet tanulni. Ne keress kifogásokat...
2010. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Kis szivem! Honnan a csodából tudnánk, hogy a te tanárod milyen témazárót fog íratni. Tanulj a tankönyvből és hívd fel valamelyik osztálytársadat, hogy milyen konkrétumot beszéltek órán a dogáról.

És tanulj! Ne siránkozz!

2010. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én 8-dikos voltam(7 éve)ugyanebből tanultuk a bioszt és volt egy témazáró füzetünk(ehhez a Mozaikos könyvhöz írva) A és B csoporttal.

1x amikor volt a suliba lomtalanítás elcsentünk egyet és az egész évfolyam abból írta meg a TZ-ket, a tanárok meg nem is sejtették :) szép idők voltak...


Amúgy nem voltak nehezek ha ezzel segítek xD

21/f

2010. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyjából tudom, de ez dönt a 4 vagy 5 között. és biztosra akarok menni. Amúgy meg központi írunk témazáróként okostojás.
2010. dec. 10. 11:53
 6/7 A kérdező kommentje:
10:19 jó nektek ez a tanár egy k...g
2010. dec. 10. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
tanujjááááá
2010. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!